sobota, 10 marca 2012

Nocna premiera 'Igrzysk Śmierci' w multikinie!


Sieć kin multikino, odpowiadając na liczne prośby fanów, podjęło decyzję - z nocy 22 na 23 marca o północy rozpocznie się premierowy pokaz filmu na podstawie serii książkowej Suzanne Collins - 'Igrzysk Śmierci'.

Pokazy odbędą się w następujących kinach: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Poznań 51, Rybnik, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady i Zabrze.

Bilety można już kupić rezerwując je online oraz w kasach kin. Oczywiście po nocnej premierze będzie można zobaczyć film w normalnych porach od 23 marca.

Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w Igrzyskach śmierci. Bohaterem Igrzysk zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. W przeciwieństwie do przeszkolonych zawodników, Katniss (Jennifer Lawrence) zdana jest wyłącznie na własne instynkty oraz przewodnictwo byłego mistrza (Woody Harrelson). Jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych...

Na dodatek dla fanów, którzy nie mogą doczekać się produkcji prezentujemy materiał zza kulis.


Jestem bardzo uradowany, bo się wybieram na tą premierę :3

4 komentarze:

 1. Nie mogę się już doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Och nie! Też chciałam iść na nocną, a u mnie nie ma!
  Mimo to z pewnością pójdę na premierę. Nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nie przeczytałam "Igrzysk śmierci". Muszę to szybko nadrobić!

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie to ci zazdroszczę :D Nie musisz teraz czekać niecierpliwie od pół roku na film, jak ja :)

  OdpowiedzUsuń