czwartek, 15 marca 2012

Kontynuacja 'The Nine lives of Chloe King' w filmie!'The Nine Lives of Chloe King' to serial ABC Family, który został anulowany po dziesięciu odcinkach i przez to produkcja nie miała nawet pełnego sezonu. Fani jednak walczyli i nie pozwolili sobie tak ich traktować, walcząc, tworząc różne petycje i protesty. Ostatecznie jednak nic nie przyniosło skutku. Jednak niedawno przedstawiciel stacji ABC Family poinformował, że powstanie film kontynuujący serial!

Serial skończył się w taki sposób że nic dziwnego w tym, że fani byli oburzeni. Dwie z głównych postaci zostały zabite, do tego odkryty został szokujący fakt. Na powstanie dalszych odcinków serialu nie ma szans, jednak powstanie produkcja telewizyjna specjalnie dla fanów, by dokończyć wszystkie wątki i zamknąć fabułę. Premiera nastąpi prawdopodobnie w 2013, lub pod koniec 2012 roku na antenie stacji ABC Family.

W serialu główne role zagrali: Skyler Samules jako Chloe, Grey Damon jako Brian, Alyssa Diaz jako Jasmine, Grace Phipps jako Amy, Ki Hong Lee jako Paul oraz Benjamin Stone jako Alek. Prawdopodobnie taka też będzie obsada filmu z kilkoma innymi osobami.

Serial 'The Nine Lives of Chloe King' powstał na podstawie książek Elizabeth Braswell pod tym samym tytułem. Jesteście ciekawi, jak wypadnie film?

2 komentarze:

  1. Jestem strasznie ciekawa. Gdy usłyszałam, że zdejmują serial byłam wściekła. Mam nadzieję, że książki o Chloe zostaną w końcu wydane w Polsce. Chciałabym mieć je na swojej półce.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie oglądałam tego serialu, wgl pierwszy raz o nim słyszę (wstyd się przyznać). Ale jak znajdę czas to z chęcią go poznam ale dopiero jak będzie więcej odcinków :)

    OdpowiedzUsuń