poniedziałek, 12 marca 2012

BZRK - nowa powieść Michaela Granta w Polsce już 8 maja!


'BZRK' to nowa powieść Michaela Granta, która niedawno miała premierę w Ameryce. Polska nie jest w tyle - już 8 maja zostanie wydana za pośrednictwem wydawnictwa 'Amber'. Poniżej oficjalna zapowiedź.


Autor  Grant Michael
Ilość stron: 352
Rodzaj: broszura
Format: 130x205
Data wydania: 2012-05-08
EAN: 9788324142637
Cena detaliczna: 37.80 zł


Tom 1 nowej serii autora Gone


  


 Ta wojna może się skończyć tylko zwycięstwem lub szaleństwem…


  


 Świat niedalekiej przyszłości.


 Fanatyczni twórcy idei zjednoczenia ludzkości na podobieństwo roju pszczół, bez indywidualnych pragnień i wolnej woli, chcą zaprowadzić w ten sposób powszechny spokój i szczęście.


 Zamierzają przy pomocy nanorobotów opanować mózgi przywódców państw o najlepiej rozwiniętej technologii.


 Ich przeciwnikiem jest BZRK, grupa idealistów, walcząca ze zdradziecką agresją za pomocą biotów, stworzonych z ich DNA w połączeniu z DNA pająków, węży i meduz.


 Niestety, na skutek podstępnego zamachu ginie wynalazca technologii hodowli biotów, w tajemnicy wspierający działania BZRK.


 Jego córka, Sadie, zostaje ciężko ranna w tym samym zamachu, ale ocaleje. BZRK werbuje ją natychmiast do akcji ochrony prezydentów, razem z Noahem, bratem weterana z Afganistanu, członka tajnej grupy, który zwariował po ataku nanorobotów.


 Rozpoczyna się decydujące starcie, niewidzialne dla wszystkich, poza jego uczestnikami.


 Stawką jest przyszłość ludzkości…  Michael Grant, autor bestsellerowej serii Gone, powieścią BZRK otwiera nowy cykl młodzieżowych thrillerów. Za prawa do ich publikacji wydawcy na całym świecie zapłacili gigantyczne kwoty.

 Ale BZRK to coś więcej niż seria książek. To największy projekt multimedialny, jaki stworzono: gigantyczne połączenie książek i gier komputerowych, które już stało się światowym hitem. Kiedy przeczytasz powieść, możesz wejść głębiej w rozległy interaktywny świat BZRK.

 Chcesz odkryć dalsze tajemnice, poznać nowych bohaterów?

 Chcesz zagrać w najbardziej odlotowe gry?

  

 Wejdź na stronę

  

www.gobzrk.com

  

 Na własne ryzyko…

Oraz trailer

6 komentarzy:

 1. Oj boosze, Angela, ciebie to nigdy nie stać na normalny komentarz, eh. :D
  Hah, napisałem, a sam zapomniałem skomentować. Cieszę się, po prostu cieszę. 'Magnificent Twelve' Granta nie wyszło w Polsce, ale za to wychodzi BZRK i jestem pewien, że będzie to bardzo dobra seria. Mam nadzieję, że choć trochę podobna do GONE, które ubóstwiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pff, mój komentarz jest bardzo, bardzo normalny xddd

   Usuń
 2. Angela
  normalny komentarz. Każdy wie, że chcesz tą książkę.

  Ja to pewnie kupię. Jak będę sobie GONE zamawiać, albo jak bd w maju w Empiku i będę przy kasie. Już mam małą listę książek, które muszę kupić a mojej kasy mi nie styknie. Cieszę się, że niedługo urodziny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam "GONE", więc z wielką niecierpliwością czekam na premierę ;)

  OdpowiedzUsuń